Zdjęcia z chrztu

reportaże z chrzcin wraz z sesjami rodzinnymi.

Chrzest dziecka to dobra okazja do tego aby zadbać również o zdjęcia rodzinne. W końcu uroczystości o tak rodzinnym charakterze nie zdarzają się często. Zdjęcia z chrztu to reportaż z kościoła połączony z sesją rodzinną, reportażem z uroczystości rodzinnej lub fotografią dziecięcą po głównej uroczystości.

Zdjęcia z chrztu od tej drugiej strony, czyli fotograf w opinii klientów.

Gniezno najlepszy fotograf na chrzciny zdjęcia rodzinne


Marta, Maciej i Marcelinka

…przede wszystkim super przyjazny kontakt. Atmosfera na planie zdjęciowym była luźna i w ogóle nie czuliśmy się spięci w tej dość nietypowej sytuacji :) cała rodzina zresztą bardzo dobrze wspomina Fotografa Kubę i cóż więcej, najlepszą reklamą są nasze zdjęcia :).

Best photographer for baptism Fara Poznan Poland photography church


Dominika and Hannah

…I like the special handwriting of the pictures. They perfectly captured the atmosphere of the church and the lunch location. Kuba was also super professional and sympathetic on the set, overlooking the situation and taking photos of everyone. Great job!

Najlepszy fotograf na chrzest Poznań chrzciny fara opinie


Galia, Dawid i Daria

…najlepszą reklamą są same zdjęcia… wybierając fotografa myślałam przyszłościowo, aby córka będąc już dorosła mogła zobaczyć swój chrzest naszymi oczami, poczuć ten klimat i naszą radość. Zależało nam aby zdjęcia nie były „modne” czy pozowane, tylko właśnie bardzo naturalne, spontaniczne i stanowiły spójność, autentyczny reportaż…

Zdjęcia z chrzcin najlepszy fotograf poznań zdjęcia rodzinne fotografia


Edyta, Bartek, Alicja i Wojtek

…pełen profesjonalizm, świetna współpraca, zdjęcia piękne. Trafiliśmy do Pana Kuby przypadkiem ale na pewno będzie naszym fotografem na następnych rodzinnych uroczystościach. Polecamy gorąco:)

Chcesz wiedzieć więcej? Mój blog to nie tylko zdjęcia z chrztu. Zapraszam.