Fotografia rodzinna. Sesje rodzinne. Zdjęcia z chrztu.

Nie jest tajemnicą, że poza tym, że jestem fotografem, jestem również mężem i ojcem trzech synów. Więcej na ten temat napisałem w zakładce ‘o mnie’. Codziennie obserwuję jak bardzo wszystko się zmienia, dzieci rosną, a czas pędzi jak szalony. Tym bardziej doceniam, że warto czasem zatrzymać się na krótką chwilę. Zrobić coś dla rodziny, dla wspomnień, dla siebie. Zadbać o utrwalenie momentów, popatrzeć jak bardzo wszystko się zmienia. Jak zmieniamy się my, nasi najbliżsi, nasze dzieci. Dlatego robimy sesje rodzinne, to ważne zdjęcia, tak jak ważne są chwile w gronie rodzinnym. Fotografia rodzinna to sesje czasem aranżowane, czasem przy okazji uroczystości takich jak chrzest czy urodziny. Ale ważne, że są. Ciepłe, swobodne, pełne radości i szczęścia. Rodzinne, ważne.

Fotografia rodzinna z tej drugiej strony, czyli fotograf w opinii klientów.

Najlepszy fotograf na chrzciny Poznań sesja rodzinna chrzest opinie


Natalia, Bartek i Hania

…Kuba to fotograf z pasją! Zdecydowanie polecam tym, którzy wymagają od fotografii czegoś więcej, niż tylko ładnego obrazka, bowiem zdjęcia te – mają w sobie to „coś” :) Niezwykłe fotografie, doświadczenie oraz profesjonalizm Kuby, czynią go jednym z najlepszych fotografów na rynku polskim.

Best photographer for baptism Fara Poznan Poland photography church


Dominika and Hannah

…I like the special handwriting of the pictures. They perfectly captured the atmosphere of the church and the lunch location. Kuba was also super professional and sympathetic on the set, overlooking the situation and taking photos of everyone. Great job!

Najlepszy fotograf na chrzest Poznań chrzciny fara opinie


Galia, Dawid i Daria

…najlepszą reklamą są same zdjęcia… wybierając fotografa myślałam przyszłościowo, aby córka będąc już dorosła mogła zobaczyć swój chrzest naszymi oczami, poczuć ten klimat i naszą radość. Zależało nam aby zdjęcia nie były „modne” czy pozowane, tylko właśnie bardzo naturalne, spontaniczne i stanowiły spójność, autentyczny reportaż…

Sesja rodzinna w domu lifestyle kiekrz najlepszy fotograf


Gosia, Sebastian, Kuba i Oliwka

…w skali od 1 do 10 dajemy zdecydowanie 10. Wspaniała atmosfera, fachowe podejście do tematu, chwile których długo nie zapomnimy. Efektem pracy są przepiękne zdjęcia od których nie możemy się oderwać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Mój blog to nie tylko fotografia rodzinna. Zapraszam.