Najlepszy fotograf ma najlepszych klientów | Sprawdź opinie

Lucyna i Anton

Patrząc na zdjęcia myśleliśmy sobie, że są super i dokładnie właśnie takie, jakie chcielibyśmy mieć. Wiadomo, jak jest za dobrze, to człowiek zaczyna się zastanawiać gdzie jest haczyk. Jesteśmy już… czytaj dalej… “Lucyna i Anton”

Lucyna i Anton

Ania i Kornel

Zdjęcia są niecodzienne, niebanalne. Twoja osobowość i sposób pracy wprowadza bardzo przyjemną atmosferę i pomagać rozładować zbędny stres związany z uroczystością. Wykonane zdjęcia oddają w pełni atmosferę panującą podczas ślubu… czytaj dalej… “Ania i Kornel”

Ania i Kornel

Zuza i Maciej

Fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy fotograf samolotem do ślubu

Fotograf magik. Mega zdolny. Przesympatyczny. Aż ma się ochotę robić sesje co tydzień! Widać, że nie kupił aparatu na promocji w Tesco. Miód, cud i orzeszki! Blichtr i splendor. A… czytaj dalej… “Zuza i Maciej”

Zuza i Maciej

Sylwia i Maciej

Fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy fotograf Hotel Barczyzna

Kubę poznaliśmy na targach w w styczniu 2018 roku (ślub mieliśmy w tym roku, dlatego spieszcie się, jest rozchwytywany) na tylu fotografów, wiedziałam, że to właśnie on będzie łapach nasze… czytaj dalej… “Sylwia i Maciej”

Sylwia i Maciej

Ania i Krzysiek

Kuba jest takim fotografem, który pojawia się zawsze tam, gdzie trzeba i jednocześnie sprawia wrażenie że nie czujesz obecności jego krępującego, bądź co bądź, obiektywu. Będzie on świetnym wyborem na… czytaj dalej… “Ania i Krzysiek”

Ania i Krzysiek

Aleksandra i Mateusz

Fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy fotograf Dworek Wierzenica

Nie trzeba słów, zdjęcia same się bronią :) Znajomi najpierw byli zachwyceni Twoim podejściem do pracy podczas wesela (pełen profesjonalizm), a potem oczarowani efektem w postaci reportażu. Nic dodać nic… czytaj dalej… “Aleksandra i Mateusz”

Aleksandra i Mateusz

Daria i Gracjan

Tylko spójrzcie na te zdjęcia!… czytaj dalej… “Daria i Gracjan”

Daria i Gracjan

Magda i Piotr

Wybraliśmy najlepszego fotografa, lepiej nie mogliśmy trafić :-). Z Kubą pracowało się miło, lekko i przyjemnie, jakbyśmy znali się od dawna. Podczas zdjęć (ślub i plener) panowała luźna atmosfera, było… czytaj dalej… “Magda i Piotr”

Magda i Piotr

Agata i Tomek

Jak wiecie, ślub to chyba najbardziej skomplikowana operacja logistyczna: rok pełen ciężkiej pracy, skomplikowanych manewrów strategicznych, snucia zaawansowanych planów i dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Ale czym byłby ślub, gdyby… czytaj dalej… “Agata i Tomek”

Agata i Tomek

Monika i Łukasz

Wspaniałe zdjęcia, z idealnie oddanym klimatem chwili. Fotograf swoją osobowością tworzy wyjątkowy klimat, dzięki temu zdjęcia nie są “sztuczne”, nie ma na nich cienia stresu, który czasem się pojawia przed… czytaj dalej… “Monika i Łukasz”

Monika i Łukasz

Marta i Rafał

Kuba Fotograf ;) jest przede wszystkim tak sympatyczny, że przyciąga swoją osobowością wszystkich gości! Tym, którzy należą do raczej wstydliwych dodaje odwagi i sprawia, że jego towarzystwo zdecydowanie koi nerwy… czytaj dalej… “Marta i Rafał”

Marta i Rafał

Marta i Maciej

Gniezno najlepszy fotograf na chrzciny zdjęcia rodzinne

Przede wszystkim super przyjazny kontakt. Atmosfera na planie zdjęciowym była luźna i w ogóle nie czuliśmy się spięci w tej dość nietypowej sytuacji :) cała rodzina zresztą bardzo dobrze wspomina… czytaj dalej… “Marta i Maciej”

Marta i Maciej

Iza i Kuba

Zdecydowanie polecam Kubę Kępińskiego – profesjonalizm, nowatorskie spojrzenie, ciekawe ujęcie emocji i kolorów, ale przede wszystkim pozytywna energia i wysoka kultura osobista – idealny fotograf na każdą… czytaj dalej… “Iza i Kuba”

Iza i Kuba

Natalia i Bartosz

Fotograf z pasją! ;) Zdjęcia mówią same za siebie, a każde słowo wypowiedziane jako komplement jest w tym przypadku zbędne. Niesamowita i pozytywna osoba jaką jest Kuba, dokładność z jaką… czytaj dalej… “Natalia i Bartosz”

Natalia i Bartosz

Patrycja i Paweł

Ślub plenerowy nad jeziorm przystań żaglówek marina szczecin najlepszy fotograf ślubny

Profesjonalnie, a jednocześnie jakbyśmy znali się od lat. Jeśli nie chcecie stresować się pozowaniem do zdjęć i uzyskać oszałamiający efekt, to tylko z… czytaj dalej… “Patrycja i Paweł”

Patrycja i Paweł

Dominika i mała Hannah

Best photographer for baptism Fara Poznan Poland photography church

I like the special handwriting of the pictures. They perfectly captured the atmosphere of the church and the lunch location. Kuba was also super professional and sympathetic on the set,… czytaj dalej… “Dominika i mała Hannah”

Dominika i mała Hannah

Ola i Dave

Fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy fotograf sesja poślubna na jachcie nad jeziorem marina

Kuba w cudowny sposób uchwycił emocje, które towarzyszyły nam i naszym gościom podczas ślubu i wesela. Oglądając przesłane od niego zdjęcie, kilka razy zakręciła nam się łezka w oku, a… czytaj dalej… “Ola i Dave”

Ola i Dave

Ewelina i Łukasz

Kubę poleciła nam koleżanka. Po pierwszym spotkaniu z Kuba, oczarował nas swoją osoba tak bardzo, ze inni fotografowie nie mieli z Nim szans! :) Kuba to wspaniały człowiek, który jest… czytaj dalej… “Ewelina i Łukasz”

Ewelina i Łukasz

Ida i Christian

Jak oglądamy zdjęcia to jest to dla nas jak byśmy byli jeszcze raz tam i jeszcze raz przeżywali te cudowne momenty. Kuba był bardzo dyskretny! Często jak ujął jakiś cudowny… czytaj dalej… “Ida i Christian”

Ida i Christian

Zosia i Grzegorz

Fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy fotograf na sesje poślubne

Praca z Kubą to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm! Zdjęcia wyszły przepiękne- pełne emocji, ciepła i naturalności :) Szczerze polecamy, bo naprawdę warto !… czytaj dalej… “Zosia i Grzegorz”

Zosia i Grzegorz

Angelika i Dawid

Sztuczne ognie na weselu fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy Poznań

Jeśli chcecie mieć najpiękniejsze zdjęcia na świecie to polecam Kubę Kępińskiego z całego serca, dodatkowo rozbawia gości niczym wodzirej. Pozdrawiamy ciepło. Dawid &… czytaj dalej… “Angelika i Dawid”

Angelika i Dawid

Ania i Kamil

Polecamy wszystkim super fotografa, który od początku wprawił nas w dobry nastrój, rozwiał wszystkie wątpliwości i uspokoił takich panikarzy i perfekcjonistów jak my. Dzięki niemu mamy piękną, ponadczasową pamiątkę, która… czytaj dalej… “Ania i Kamil”

Ania i Kamil

Agata i Marcin

Kubę polecił nam nasz dobry znajomy. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy. Oprócz przepięknych zdjęć dostaliśmy również dużą dawkę dobrej energii. Kuba to wspaniały fotograf, który… czytaj dalej… “Agata i Marcin”

Agata i Marcin

Galia, Dawid, Nikodem i Daria

Najlepszy fotograf na chrzest Poznań chrzciny fara opinie

Najlepszą reklamą są same zdjęcia, więc po prostu bym pokazała znajomym moje ulubione.:) Zresztą, wysłaliśmy obecnym na chrzcinach gościom link i pierwsza reakcja była „wow”, „jakie rewelacyjne zdjęcia”, „ale fajne”.;)… czytaj dalej… “Galia, Dawid, Nikodem i Daria”

Galia, Dawid, Nikodem i Daria

Gosia, Sebastian, Kuba i Oliwka

Sesja rodzinna w domu lifestyle kiekrz najlepszy fotograf

W skali od 1 do 10 dajemy zdecydowanie 10. Wspaniała atmosfera, fachowe podejście do tematu, chwile których długo nie zapomnimy. Efektem pracy są przepiękne zdjęcia od których nie możemy się… czytaj dalej… “Gosia, Sebastian, Kuba i Oliwka”

Gosia, Sebastian, Kuba i Oliwka

Karolina i Wojtek

Fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy fotograf Ostrów Tumski

Ślub to jedno wydarzenie w całym życiu i jeśli chcecie mieć z tego wspaniałą pamiątkę, z ujęciem najpiękniejszych emocji, wzruszających chwil i dobrej zabawy to gorąco polecam wybór Kuby. Dobry… czytaj dalej… “Karolina i Wojtek”

Karolina i Wojtek

Dagmara i Paweł

Fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy fotograf Poznań

Z całego serca polecamy współpracę z Kubą! <3 Jego sposób pracy jest godny podziwu, zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu i czasie, zachowując się dyskretnie i nienachalnie, co jest ważne… czytaj dalej… “Dagmara i Paweł”

Dagmara i Paweł

Dorota i Artur

Kuba jest niesamowitym człowiekiem, a fotografowanie to nie jego praca lecz pasja. Praca z nim to czysta przyjemność, na luzie, bez spięcia, nerwów, pozowania. Zdjęcia są niestandardowe, dobrze obrobione. Ujęcia… czytaj dalej… “Dorota i Artur”

Dorota i Artur

Joanna i Michał

Kuba to profesjonalny, zdolny fotograf, który wprowadza świetna atmosferę:) polecam w każdym… czytaj dalej… “Joanna i Michał”

Joanna i Michał

Monika i Darek

Jedno krótkie słowo: Profesjonalista! Widzieliśmy pracę Kuby podczas wesela u naszych znajomych, a później zdjęcia jego autorstwa – oczarował nas. Od początku wie jaki efekt chce uzyskać i w genialny… czytaj dalej… “Monika i Darek”

Monika i Darek

Magda i Sebastian

CZARODZIEJ :) Najlepszy FOTOGRAF -tak opisane miejsce przy stole na naszym weselu miał Kuba :). Pomimo tego, iż go nie znaliśmy od samego początku wiedziałam, że to idealny fotograf dla… czytaj dalej… “Magda i Sebastian”

Magda i Sebastian

Anna i Michał

Punktualny, mobilny, z setką pomysłów na minutę i każdy z nich z całą swoją energią realizuje. Jest otwarty również na wszelkie pomysły Młodej Pary :) Sympatyczny, potrafi “wtopić” się w… czytaj dalej… “Anna i Michał”

Anna i Michał

Natalia i Daniel

Zdjęcia z Kubą to jak najbardziej profesjonalna sesja, ale także masa świetnej zabawy i super atmosfery :) Jego zdjęcia ślubne są zrobione w formie reportażu, oddają wszystkie emocje, dzięki nim… czytaj dalej… “Natalia i Daniel”

Natalia i Daniel

Monika i Wojtek

Współpraca bardzo profesjonalnie i myślę że w przyszłości gdybyśmy mieli się decydować na sesję rodzinną chcielibyśmy pracować z Tobą. Nas ująłeś uczciwością i zdjęciami umieszczonymi na… czytaj dalej… “Monika i Wojtek”

Monika i Wojtek

Edyta, Bartek, Alicja i Wojtek

Zdjęcia z chrzcin najlepszy fotograf poznań zdjęcia rodzinne fotografia

Pełen profesjonalizm, świetna współpraca, zdjęcia piękne. Trafiliśmy do Pana Kuby przypadkiem ale na pewno będzie naszym fotografem na następnych rodzinnych uroczystościach. Polecamy… czytaj dalej… “Edyta, Bartek, Alicja i Wojtek”

Edyta, Bartek, Alicja i Wojtek

Patrycja i Zbyszek

Sesja poślubna nad morzem na plaży fotografia ślubna opinie

Kuba to przesympatyczna osoba z wielką pasją do fotografowania, z wieloma świetnymi pomysłami. Pracuje dyskretnie, wspaniale uchwyca momenty na zdjęciach, co pozwala przeżyć ten wyjątkowy dzień jeszcze raz. Zdjęcia przeszły… czytaj dalej… “Patrycja i Zbyszek”

Patrycja i Zbyszek

Marianna i Krzysztof

Zdecydowanie polecamy Kubę! Wykonane zdjęcia są pełne życia, energii, naturalności – zawsze idealne ujęcie chwili. Super człowiek z pasją, zaangażowaniem i pomysłami. Cieszymy się, że to właśnie Kuba mógł towarzyszyć… czytaj dalej… “Marianna i Krzysztof”

Marianna i Krzysztof

Agata i Dominik

Praca z Kubą profesjonalna i miła. Jego obecność w tak ważnym dla Nas dniu tak cicha i dyskretna, że nie czuliśmy skrępowania w blasku jego fleszy! Zdjęcia przepiękne-uchwycone wszystko co… czytaj dalej… “Agata i Dominik”

Agata i Dominik

Basia i Kamil

Rewelacyjnie wykonane zdjęcia, pięknie uchwycone chwile. Ponadto bardzo profesjonalne podejście do tematu, wysoka kultura osobista i przesympatyczny człowiek… czytaj dalej… “Basia i Kamil”

Basia i Kamil

Ola i Bartek

Najlepszy fotogra leśniczówka przyłęsko gorzów fotografia ślubna opinie

Już zdążyliśmy Cię polecić! Przede wszystkim zdjęcia odpowiadały naszemu gustowi. Ale ponadto słuchasz propozycji klienta, budujesz miłą atmosferę na sesjach, w trakcie ślubu praktycznie w ogóle Cię nie widzieliśmy a… czytaj dalej… “Ola i Bartek”

Ola i Bartek

Dorota i Michał

Po pewnym czasie nie zdawałam sobie sprawy z Twojej obecności, to duży plus bo ja się raczej nieswojo czuję przed obiektywem (stąd te miny ;D), poza tym jesteś bardzo sympatyczny… czytaj dalej… “Dorota i Michał”

Dorota i Michał

Marta i Marek

Kuba to Fotograf, który przede wszystkim nie przeszkadza podczas ceremonii ślubnej oraz na samym przyjęciu weselnym – jest niewidoczny, a mimo tego efekt jego pracy robi wrażenie – piękna pamiątka… czytaj dalej… “Marta i Marek”

Marta i Marek

Natalia, Bartek i Hania

Najlepszy fotograf na chrzciny Poznań sesja rodzinna chrzest opinie

Kuba to fotograf z pasją!;) Zdecydowanie polecam tym, którzy wymagają od fotografii czegoś więcej, niż tylko ładnego obrazka, bowiem zdjęcia te – mają w sobie to „coś” :) Niezwykłe fotografie,… czytaj dalej… “Natalia, Bartek i Hania”

Natalia, Bartek i Hania

Agnieszka i Adrian

Pełen profesjonalizm, pozytywna energia, anielska cierpliwość i pełen luz :). Nietuzinkowe podejście i wspaniale uchwycone momenty. Przepiękne zdjęcia, które budzą zachwyt u każdego kto je ogląda, a u nas, na… czytaj dalej… “Agnieszka i Adrian”

Agnieszka i Adrian

Justyna Adrian i Łukasz

Sesja rodzinna lifestyle najlepszy fotograf września

Współpraca z Kubą to sama przyjemność! Dlatego wciąż do niego wracamy :) tym razem na sesje rodzinną. Nasz syn od razu złapał z nim kontakt i sesja stała się dla… czytaj dalej… “Justyna Adrian i Łukasz”

Justyna Adrian i Łukasz

Aneta i Bartosz

Piękne fotografie! Niesztampowe i oryginalne podejście do tak nieoryginalnej imprezy jaką jest ślub i wesele :) Przepięknie uchwycone chwile. Do tego jeszcze przesympatyczny Fotograf… czytaj dalej… “Aneta i Bartosz”

Aneta i Bartosz

Daria i Bartek

Świetnie się z Tobą współpracuje! Robisz świetne zdjęcia, jesteś pomocny, ale też niewidoczny podczas samej uroczystości i wesela. Podczas pleneru czuliśmy się bardzo swobodnie, dzięki czemu zdjęcia są naturalne i… czytaj dalej… “Daria i Bartek”

Daria i Bartek

Agata i Piotr

Najlepszy, najbardziej wyluzowany, wesoły i pomocny fotograf ślubny jakiego mogliśmy sobie wymarzyć! Dzięki Kuba! Czekamy bardzo niecierpliwie na efekty… czytaj dalej… “Agata i Piotr”

Agata i Piotr

Martyna i Michał

Sesja rodzinna najlepszy fotograf poznań

Fotograf z pasją! Tworzy piękne fotografie które są u nas na każdej ścianie :-)! Polecam, jeśli doceniacie piękno i sztukę… czytaj dalej… “Martyna i Michał”

Martyna i Michał

Daria i Marek

Kierowca który nas wiózł na wesele zapytał skąd my wzięliśmy tego “zabawnego gościa?.” Goście weselni na następny dzień mówili: “widać, że będziecie mieć piękne zdjęcia”. Ale tak naprawdę moglibyśmy im… czytaj dalej… “Daria i Marek”

Daria i Marek

Joanna i Frederic

Szkoda że nie byłeś z nami w Rzymie… a tak poważnie sesja z Tobą jest profesjonalna! Pozwalasz swobodnie poczuć się przed aparatem i dajesz wskazówki jak się zachowywać. Bardzo naturalne… czytaj dalej… “Joanna i Frederic”

Joanna i Frederic

Joanna i Alam

Powiemy szczerze, że wybór Kuby jako naszego fotografa, w tym szczególnym dla nas dniu, okazał się bardzo trafny. Kuba ma niesamowite poczucie humoru. Jego profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że nasze… czytaj dalej… “Joanna i Alam”

Joanna i Alam

Fotografia ślubna | Sesje rodzinne | Fotografia biznesowa

Więcej na temat fotografii znajdziesz na moim blogu. Zapraszam.

Zdjęcie dowodowe a biznesowe – z cyklu Fotograf Obala… Mity, cz. 1

Wokół fotografii biznesowej narosło trochę mitów. Skąd takie odczucia? Głównie stąd, że pewne pytania iczytaj dalej... "Zdjęcie dowodowe a biznesowe – z cyklu Fotograf Obala… Mity, cz. 1"

Fotografia biznesowa | Przygotowanie do sesji biznesowej | Podpowiedzi dla Panów.

Po artykule o zdjęciach biznesowych dla Pań, który możesz przeczytać tu, przyszedł czas na podpowiedziczytaj dalej... "Fotografia biznesowa | Przygotowanie do sesji biznesowej | Podpowiedzi dla Panów."

4 Comments

Zdjęcia biznesowe, czyli dla kogo fotografia biznesowa i wizerunkowa.

Zdjęcie biznesowe? Ale właściwie po co komu fotografia biznesowa? Fotografia biznesowa staje się coraz bardziejczytaj dalej... "Zdjęcia biznesowe, czyli dla kogo fotografia biznesowa i wizerunkowa."

Idą Święta | Nie zapomnijcie o prezentach | Voucher Świąteczny

Święta to wyjątkowy czas. Podaruj najbliższym sesję zdjęciową, pamiątkę, którą będą będą cieszyć się całymiczytaj dalej... "Idą Święta | Nie zapomnijcie o prezentach | Voucher Świąteczny"

Zamek Rydzyna | Polsko-niemiecki ślub i wesele po angielsku

Zamek w Rydzynie pierwszy raz fotografowałem w 2015 roku. Położony jest ok 1h 30min odczytaj dalej... "Zamek Rydzyna | Polsko-niemiecki ślub i wesele po angielsku"

6 Comments

Samolotem do ślubu | Plenerowy ślub Zuzy i Macieja

Coś mnie ostatnio na fotograficzno-ślubne wspominki wzięło. To pewnie przez przerwę miedzy sezonami. A możeczytaj dalej... "Samolotem do ślubu | Plenerowy ślub Zuzy i Macieja"

6 Comments

Sesja narzeczeńska w lesie.

Sesja narzeczeńska w lesie Justyny i Adriana. Wiele par zastanawia się gdzie najlepiej zrobić sesjęczytaj dalej... "Sesja narzeczeńska w lesie."

2 Comments