Fotografia ślubna. Portfolio zdjęć plenerowych i reportażowych.

Fotografia ślubna to przede wszystkim plenery ślubne i reportaż. W pierwszej grupie zdjęć znajdziesz sesje plenerowe, czyli sesje narzeczeńskie i poślubne. Fotografie dobrałem tak aby w najlepszy możliwy sposób pokazać, w jaki sposób podchodzę do plenerów i jaki klimat zdjęć lubię najbardziej. Kolejną kategorią jest reportaż ślubny, czyli kwintesencja fotografii ślubnej. Reportaż ślubny to akcja, dynamika, emocje, żywioł. Zaczyna się spokojnie, przygotowaniami. Ślub bez względu na miejsce gdzie się odbywa, czy jest to ślub plenerowy, kościelny, czy w urzędzie stanu cywilnego, jest momentem kulminacyjnym całego dnia. Ostatnie dwa bloki to reportaż z wesela oraz foto-spot. Tam dzieje się najwięcej, tam emocje dają upust. Zapraszam, zobaczcie moje ulubione zdjęcia ślubne.

Fotografia ślubna od tej drugiej strony, czyli jak fotograf wypada w opinii swoich klientów.

Sztuczne ognie na weselu fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy Poznań


Angelika i Dawid

…jeśli chcecie mieć najpiękniejsze zdjęcia na świecie to polecam Kubę Kępińskiego z całego serca, dodatkowo rozbawia gości niczym wodzirej. Pozdrawiamy ciepło.

Sesja poślubna nad morzem na plaży fotografia ślubna opinie


Patrycja i Zbyszek

…Kuba to przesympatyczna osoba z wielką pasją do fotografowania, z wieloma świetnymi pomysłami. Pracuje dyskretnie, wspaniale uchwyca momenty na zdjęciach, co pozwala przeżyć ten wyjątkowy dzień jeszcze raz. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania…

Ślub plenerowy nad jeziorm przystań żaglówek marina szczecin najlepszy fotograf ślubny


Patrycja i Paweł

…profesjonalnie, a jednocześnie jakbyśmy znali się od lat. Jeśli nie chcecie stresować się pozowaniem do zdjęć i uzyskać oszałamiający efekt, to tylko z Kubą!

Najlepszy fotogra leśniczówka przyłęsko gorzów fotografia ślubna opinie


Ola i Bartek

…już zdążyliśmy Cię polecić! …słuchasz propozycji klienta, budujesz miłą atmosferę na sesjach, w trakcie ślubu praktycznie w ogóle Cię nie widzieliśmy a dostaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć no i zaserwowałeś nam dużo zaraźliwego uśmiechu! :)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam na mój blog. Fotografia ślubna, sesje rodzinne, zdjęcia biznesowe. Zapraszam.