Sesje rodzinne

ciepłe, radosne, naturalne sesje rodzinne. Fotografia rodzinna.

Zdjęcia w rodzinnym gronie, w najbardziej swobodnym środowisku -w domu, w parku, na spacerze. Sesje rodzinne to rodzice z dziećmi, czasem rodzice spodziewający się dziecka, dziadkowie, ciotki, wujkowie, rodzieństwo… pełen freestyle. Zdjęcia ważne, nabierające znaczenia i wartości wraz z upływającym lat. Zdjęcia rodzinne przeważnie nie trwają długo, tym bardziej jeśli uczestniczą w nich małe dzieci. Zapewniam Cię jednak, że to dobrze zainwestowany czas.

Sesje rodzinne z tej drugiej strony, czyli fotograf w opinii klientów.

Najlepszy fotograf na chrzciny Poznań sesja rodzinna chrzest opinie


Natalia, Bartek i Hania

…Kuba to fotograf z pasją! Zdecydowanie polecam tym, którzy wymagają od fotografii czegoś więcej, niż tylko ładnego obrazka, bowiem zdjęcia te – mają w sobie to „coś” :) Niezwykłe fotografie, doświadczenie oraz profesjonalizm Kuby, czynią go jednym z najlepszych fotografów na rynku polskim.

Sesja rodzinna najlepszy fotograf poznań


Martyna i Michał

…Fotograf z pasją! Tworzy piękne fotografie które są u nas na każdej ścianie :-)! Polecam, jeśli doceniacie piękno i sztukę ;-).

Sesja rodzinna w domu lifestyle kiekrz najlepszy fotograf


Gosia, Sebastian, Kuba i Oliwka

…w skali od 1 do 10 dajemy zdecydowanie 10. Wspaniała atmosfera, fachowe podejście do tematu, chwile których długo nie zapomnimy. Efektem pracy są przepiękne zdjęcia od których nie możemy się oderwać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Sesja rodzinna lifestyle najlepszy fotograf września


Justyna Adrian i Łukasz

…współpraca z Kubą to sama przyjemność! Dlatego wciąż do niego wracamy :) tym razem na sesje rodzinną. Nasz syn od razu złapał z nim kontakt i sesja stała się dla nas świetna zabawa:) zdjęcia są przecudowne, jest ich dużo – co uwielbiam. Polecam z czystym sercem!

Chcesz wiedzieć więcej? Mój blog to nie tylko sesje rodzinne. Zapraszam.