Zdjęcia ślubne. Fotografia ślubna.

Najważniejsze, decydujące momenty dnia. Bez względu na to, czy to ślub plenerowy, kościelny, czy w USC, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Para młoda i wszyscy goście pochłonięci są ceremonią. Stojąc nieco z boku można dostrzec i dyskretnie zarejestrować jej przebieg uchwycić najważniejsze. Efektem są piękne i wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Zdjęcia ślubne od tej drugiej strony, czyli jak fotograf wypada w opinii swoich klientów.

Sztuczne ognie na weselu fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy Poznań


Angelika i Dawid

…jeśli chcecie mieć najpiękniejsze zdjęcia na świecie to polecam Kubę Kępińskiego z całego serca, dodatkowo rozbawia gości niczym wodzirej. Pozdrawiamy ciepło.

Sesja poślubna nad morzem na plaży fotografia ślubna opinie


Patrycja i Zbyszek

…Kuba to przesympatyczna osoba z wielką pasją do fotografowania, z wieloma świetnymi pomysłami. Pracuje dyskretnie, wspaniale uchwyca momenty na zdjęciach, co pozwala przeżyć ten wyjątkowy dzień jeszcze raz. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania…

Ślub plenerowy nad jeziorm przystań żaglówek marina szczecin najlepszy fotograf ślubny


Patrycja i Paweł

…profesjonalnie, a jednocześnie jakbyśmy znali się od lat. Jeśli nie chcecie stresować się pozowaniem do zdjęć i uzyskać oszałamiający efekt, to tylko z Kubą!

Najlepszy fotogra leśniczówka przyłęsko gorzów fotografia ślubna opinie


Ola i Bartek

…już zdążyliśmy Cię polecić! …słuchasz propozycji klienta, budujesz miłą atmosferę na sesjach, w trakcie ślubu praktycznie w ogóle Cię nie widzieliśmy a dostaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć no i zaserwowałeś nam dużo zaraźliwego uśmiechu! :)

Chcesz wiedzieć więcej? Mój blog to nie tylko fotografia ślubna. Zapraszam.