Voucher | Sesja zdjęciowa na prezent | Poznań

Sesja zdjęciowa na prezent

Dawanie prezentów cieszy niemal tak samo jak ich dostawanie. Jest coś niezwykłego w tym wszystkim, gdy możemy podarować coś najbliższej osobie. Cudownie, gdy prezent jest wyjątkowy, związany z emocjami, przydatny, ważny i dla nas, i dla obdarowanych. A już idealnie jest, gdy do tego wszystkiego nie jest to rzecz, na którą często sobie pozwalamy.

Voucher na sesję zdjęciową jest właśnie takim prezentem.

Portret biznesowy
249 zł
Biznesowa sesja zdjęciowa na prezent, to propozycja dla wszystkich aktywnych zawodowo. Zdjęcie biznesowe przyda się w CV, na LinkedIn, w komunikacji, w e-mailu, czy stronie internetowej. Nasz wizerunek zawodowy jest naszą marką. Profesjonalny portret biznesowy w warunkach studyjnych podnosi wiarygodność, przykuwa uwagę.
ok 40 min
2 zdjęcia?
Darmowa wysyłka
Zamów
Mini Sesja rodzinna
450 zł
Sesja rodzinna lifestyle, czyli zdjęcia w rodzinnym gronie. W najbardziej swobodnym środowisku - w domu, w parku, na spacerze. Rodzice z dziećmi, czasem rodzice spodziewający się dziecka, dziadkowie z wnukami. Zdjęcia ważne, nabierające znaczenia wraz z upływającym czasem. Lekkie, bez uciążliwego pozowania, pełne pozytywnych emocji.
do 45 min
ok. 50 zdjęć
Darmowa wysyłka
Zamów
Sesja rodzinna
600 zł
Sesja rodzinna lifestyle, czyli zdjęcia w rodzinnym gronie. W najbardziej swobodnym środowisku - w domu, w parku, na spacerze. Rodzice z dziećmi, czasem rodzice spodziewający się dziecka, dziadkowie z wnukami. Zdjęcia ważne, nabierające znaczenia wraz z upływającym czasem. Lekkie, bez uciążliwego pozowania, pełne pozytywnych emocji.
do 1,5 h
ok. 80 zdjęć
Darmowa wysyłka
Zamów
Sesja plenerowa
700 zł
Sesja plenerowa dla pary to sesja zdjęciowa poślubna, narzeczeńska, o charakterze lifestyle'owym. Czas dla Was nawzajem. Miłość, bliskość, radość, swoboda. Uchwycone takimi, jakie są. Nieudawane, autentyczne, prawdziwe, Wasze. Sesje plenerowe to po prostu fajnie spędzony czas, spacer, rozmowy, śmiech, na końcu czego mamy piękne zdjęcia.
ok. 1,5-2 h
ok. 80 zdjęć
Darmowa wysyłka
Zamów

Sesja zdjęciowa na prezent | Co zawiera Voucher?

Opracowując Voucher Podarunkowy na sesję zdjęciową, chciałem stworzyć piękny i wyjątkowy prezent, z którego ucieszy się każdy, bez względu na wiek. Nie ulega wątpliwości, że najważniejsze są zdjęcia, które dopiero powstaną. Zależy mi jednak na tym aby estetyka Co zatem otrzymasz?

  • Voucher – wydrukowany na wysokiej jakości, matowym papierze o wyraźnej nierównej strukturze. Voucher jest w formie zaproszenia na konkretny rodzaj sesji zdjęciowej. Więcej informacji osoba obdarowana otrzyma ode mnie po kontakcie e-mail.
  • Koperta – czarna, w formacie kwadratowym, z przepięknym sznurowanym zamknięciem. Matowa, minimalistyczna i elegancka. Projekt i autorskie, ręczne wykonanie Agaty Fojudzkiej.
  • Regulamin – w przystępny sposób tłumaczy zasady realizacji vouchera. Nie zawiera on informacji o cenie, więc śmiało możesz go wręczyć z voucherem. Jego treść dostępna jest tu.
  • Przesyłka – w cenie Vouchera masz darmową wysyłkę paczkomatem. Nie musisz się więc niczym dodatkowo przejmować, organizować odbioru, czy zamawiać kuriera. Wystarczy, że składając zamówienie podasz numer lub adres swojego ulubionego paczkomatu. Resztą zajmę się sam.

Fotografia biznesowa | Zdjęcia do CV

 

Sesje rodzinne

Sesje plenerowe par | Sesje narzeczeńskie

Ważne pytania i ważne odpowiedzi.

Nie. Voucher jest na okaziciela. Oznacza to, że na sesję zdjęciową może zgłosić się każdy, kto posiada voucher.

Tak. Zgodnie z Regulaminem osoba obdarowania ma 12 miesięcy na wykonanie sesji zdjęciowej.

Jasne! Najlepiej będzie jeśli wejdziesz w zakładkę Portfolio i tam wybierzesz interesujące Cię przykłady. Jeśli natomiast chcesz zobaczyć przykładowe, pełne realizacje sesji zdjęciowych, napisz do mnie.

Voucher na sesję zdjęciową może zostać przekazany komuś innemu, ale nie może być zwrócony.

Miejsce oraz termin sesji rodzinnych, plenerowych, narzeczeńskich ustalane są indywidualnie z osobą obdarowaną. Wystarczy, że skontaktuje się ze mną e-mailowo, a wszystko sobie dalej ustalimy. Sesje biznesowe / zdjęcia do cv wykonywane są w biurze przy ul. Obornickiej 330 w Poznaniu.

Tak. Zgodnie z Regulaminem sesja może odbyć się w dowolnym miejscu. W cenie Vouchera wliczony jest dojazd na miejsce sesji do 50 km (w obie strony). Jeśli dojazd wymagałby więcej niż 50 km doliczana jest opłata wynosząca 1 zł za kilometr (w obie strony). Wyjątkiem jest tutaj sesja portretu biznesowego do CV, która odbywa się w biurze przy ul. Obornickiej 330 w Poznaniu.

Zdjęcia od tej drugiej strony, czyli w opinii moich klientów

…spaniała atmosfera, fachowe podejście do tematu, chwile których długo nie zapomnimy. Efektem pracy są przepiękne zdjęcia od których nie możemy się oderwać. Dziękujemy…

Gosia, Sebastian, Kuba i Oliwka / Facebook

…fotograf z pasją! Polecam tym, którzy wymagają od fotografii czegoś więcej, niż tylko ładnego obrazka. Niezwykłe fotografie, doświadczenie oraz profesjonalizm Kuby, czynią go jednym z najlepszych fotografów na polskim rynku.

Natalia, Bartosz i Hania / Facebook

…jeśli chcecie mieć najpiękniejsze zdjęcia na świecie to polecamy Kube z całego serca, pozdrawiamy ciepło…

Angelika , Dawid i Marcelek / Facebook

…profesjonalny, zdolny fotograf, który wprowadza świetna atmosferę:) polecamy w każdym calu…

Asia, Michał i Staś / Facebook

…cały czas Cie polecamy. Mówię wszystkim to co mnie urzekło jak szukałam odpowiedniego fotografa, a mianowicie Twoje zdjęcia maja coś w sobie, są naturalne, pełne życia i energii. A praca z Tobą to czysta przyjemność…

Justyna, Adrian i Łukasz / Facebook

…polecamy wszystkim tym, którzy pragną wyjątkowości i marzą o kadrach pełnych emocji, o zdjęciach, które “żyją” i sprawiają, że w oku pojawia się łza wzruszenia…
Dzięki Kubie, mogliśmy stworzyć dwa albumy wypełnione po brzegi miłością…

Magda i Sebastian / Facebook

Zamówienie

Pola oznaczone gwiazdką * muszą byc uzupełnione.

O krok od prezentu idealnego.

Sesja zdjęciowa na prezent.

Aby zamówić Voucher na wybraną sesję zdjęciową wypełnij formularz zamówienia. Po jego wysłaniu, w ciągu 24h skontaktuję się z Tobą drogą mailową. Wtedy też otrzymasz informację o dalszych krokach, do przelewu oraz link do szybkich płatności online. Po zaksięgowaniu wpłaty Twój Voucher trafi do paczkomatu. Pozdrawiam serdecznie.