Zdjęcie do CV, czyli Pakiet Podstawowy w liczbach.

Zaledwie 4 kroki dzielą Cię od profesjonalnych zdjęć do CV.

1.

Umów się na sesję biznesową. Skorzystaj z formularza kontaktowego i zaproponuj 2-3 odpowiadające Ci terminy sesji. Sprawdzę kalendarz i odpiszę przy najbliższej okazji. Czekając na odpowiedź możesz przeczytać artykuł podpowiadający jak przygotować się do zdjęć.

2.

Przyjdź w ustalonym terminie na zdjęcia. Sesja w pakiecie podstawowym zdjęć do CV zajmuje ok 30-40 minut. Sesje umawiane są na pełne godziny, a to oznacza, że nie musimy się spieszyć. W trakcie sesji wykonywanych jest ok 100-200 zdjęć ale nie musisz od razu dokonywać wyboru.

3.

Jeszcze w dniu sesji a najpóźniej następnego dnia otrzymasz e-mail z zestawieniem zdjęć. Będzie to kilkadziesiąt zdjęć z Twojej sesji, z których wybierasz te ulubione. Dopiero po wybraniu zdjęć dokonywana jest płatność, przelewem lub płatnościami online.

4.

Zdjęcia, które wybrałeś podlegają obróbce cyfrowej. Gotowe zdjęcia przekazywane są na e-mail w formie linku do pobrania. Pakiet zawierał będzie wersje kolorowe i czarno-białe w trzech rozdzielczościach, razem 6 wersji każdego wybranego przez Ciebie zdjęcia.

Zadzwoń +48 781030402

Zarezerwuj termin sesji zdjęciowej do CV. Dowiedz się więcej. Wypełnij formularz.

fotografia sesja biznesowa poznań profesjonalne zdjęcie do cv linkedin headshot
Pola oznaczone gwiazdką * muszą byc uzupełnione.

Profesjonalne zdjęcie do CV, Poznań-Piątkowo.

Sesje portretowe do CV wykonywane są w biurowcu Biznes i Nauka przy ul. Obornickiej 330, Poznań Piątkowo-Podolany. Miejsce to ma biznesowo-techniczny charakter i zapewnia dużo swobody. Dotrzesz tu bez najmniejszego problemu.

Samochodem. Jadąc ul. Obornicką od centrum Poznania, budynek znajduje się po prawej stronie, obok DPD, przed skrzyżowanem z ul. Mateckiego. Przed biurem znajdziesz wygodny parking.

Uberem. Przejazd z centrum Poznania kosztuje ok. 15 zł i zabierze Ci 15-20 min.

Autobusem. Ok. 170 m przed biurowcem zlokalizowany jest przystanek autobusowy ‘Hulewiczów’ dla linii 146, 178, 832, 904, 907.

Nie wiesz jak przygotować się do sesji biznesowej do CV? Podpowiadam.

Fotografia biznesowa | Przygotowanie do sesji biznesowej | Podpowiedzi dla Panów.

Po artykule o zdjęciach biznesowych dla Pań, który możesz przeczytać tu, przyszedł czas na podpowiedzi [...]

4 Comments

Sesja biznesowa | Jak się przygotować do zdjęć? | Fotografia biznesowa dla Pań.

Sesja biznesowa? Ale właściwie po co? Sesje biznesowe to bardzo specyficzna dziedzina fotografii. Zdjęcia, które [...]

Zobacz opinie i referencje wystawionych na profilu Google.

Z całą pewnością polecam! Otrzymałam sesję biznesową w prezencie. Na początku oczywiście był stres, ale dzięki miłej atmosferze, profesjonalnemu podejściu szybko minął… a efekty przerosły moje wyobrażenia!

Anna / Google

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu sesji oraz jej rezultatów. Pan Kuba to osoba rzetelna niezwykle kontaktowa i bardzo zorientowana na klienta. Wiedza oraz doświadczenie to kolejne atuty. Polecam sesje biznesowe.

Arkadiusz / Google

Zdecydowanie polecam.

Zdjęcia wyszły super i bardzo profesjonalnie.

Piotr / Google

Kolejne zlecenie (tym razem sesja biznesowa) wykonane przez Kubę na 110%. Wzorcowy profesjonalizm i życzliwość.

Paweł / Google

Polecam. Profesjonalizm i szybki czas realizacji.

Bardzo przyjemna atmosfera

Anna / Google

Szybko, konkretnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Polecam!

Przemysław / Google
Zdjęcie do CV Poznań. Sesja biznesowa do CV. Profesjonalna forografia dla firm.

Kolorowe czy czarno białe?

Nie musisz wybierać. Wszystkie zdjęcia do CV, które zamówisz po sesji otrzymasz w wersji kolorowej i czarno-białej. Dzięki temu będziesz mógł w pełni korzystać z możliwości jakie dadzą Ci Twoje zdjęcia biznesowe, jednocześnie zachowując ich najwyższą jakość. Ponadto, zdjęcia zostaną dostosowane do publikowania w internecie. Otrzymasz zdjęcia w rozdzielczości maksymalnej (natywnej), 2048p i 1080p. Wszystko to otrzymujesz ramach Pakietu Podstawowego bez żadnej dopłaty.