Zdjęcia z wesela. Fotografia ślubna.

Wesele to energia, dzikie pląsy i mnóstwo serdeczności.

Po miesiącach planowania, przygotowaniach, ceremonii ślubnej przychodzi czas rozluźnienia i zabawy – mamy wesele. Z każdej strony spływają do nas życzenia i serdeczności, a atmosfera sali weselnej wprowadza nas w imprezowy nastrój. Dynamizm, tańce, zabawa, kolory. Prawdziwe wyzwanie któremu sprostać musi każdy fotograf weselny. Wszystko po to by mieć piękne zdjęcia z wesela.

Fotografia ślubna i zdjęcia z wesela od tej drugiej strony, czyli jak fotograf wypada w opinii swoich klientów.

Sztuczne ognie na weselu fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy Poznań


Angelika i Dawid

…jeśli chcecie mieć najpiękniejsze zdjęcia na świecie to polecam Kubę Kępińskiego z całego serca, dodatkowo rozbawia gości niczym wodzirej. Pozdrawiamy ciepło.

Sesja poślubna nad morzem na plaży fotografia ślubna opinie


Patrycja i Zbyszek

…Kuba to przesympatyczna osoba z wielką pasją do fotografowania, z wieloma świetnymi pomysłami. Pracuje dyskretnie, wspaniale uchwyca momenty na zdjęciach, co pozwala przeżyć ten wyjątkowy dzień jeszcze raz. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania…

Ślub plenerowy nad jeziorm przystań żaglówek marina szczecin najlepszy fotograf ślubny


Patrycja i Paweł

…profesjonalnie, a jednocześnie jakbyśmy znali się od lat. Jeśli nie chcecie stresować się pozowaniem do zdjęć i uzyskać oszałamiający efekt, to tylko z Kubą!

Najlepszy fotogra leśniczówka przyłęsko gorzów fotografia ślubna opinie


Ola i Bartek

…już zdążyliśmy Cię polecić! …słuchasz propozycji klienta, budujesz miłą atmosferę na sesjach, w trakcie ślubu praktycznie w ogóle Cię nie widzieliśmy a dostaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć no i zaserwowałeś nam dużo zaraźliwego uśmiechu! :)

Chcesz wiedzieć więcej? Mój blog to nie tylko zdjęcia z wesela. Zapraszam.