fbpx

Natalia, Bartek i Hania

Najlepszy fotograf na chrzciny Poznań sesja rodzinna chrzest opinie

Kuba to fotograf z pasją!;) Zdecydowanie polecam tym, którzy wymagają od fotografii czegoś więcej, niż tylko ładnego obrazka, bowiem zdjęcia te – mają w sobie to „coś” :) Niezwykłe fotografie, doświadczenie oraz profesjonalizm Kuby, czynią go jednym z najlepszych fotografów na rynku polskim.

Marta i Maciej

Gniezno najlepszy fotograf na chrzciny zdjęcia rodzinne

Przede wszystkim super przyjazny kontakt. Atmosfera na planie zdjęciowym była luźna i w ogóle nie czuliśmy się spięci w tej dość nietypowej sytuacji :) cała rodzina zresztą bardzo dobrze wspomina Fotografa Kubę i cóż więcej, najlepszą reklamą są nasze zdjęcia :)

Justyna Adrian i Łukasz

Sesja rodzinna lifestyle najlepszy fotograf września

Współpraca z Kubą to sama przyjemność! Dlatego wciąż do niego wracamy :) tym razem na sesje rodzinną. Nasz syn od razu złapał z nim kontakt i sesja stała się dla nas świetna zabawa:) zdjęcia są przecudowne, jest ich dużo – co uwielbiam. Polecam z czystym sercem !

Gosia, Sebastian, Kuba i Oliwka

Sesja rodzinna w domu lifestyle kiekrz najlepszy fotograf

W skali od 1 do 10 dajemy zdecydowanie 10. Wspaniała atmosfera, fachowe podejście do tematu, chwile których długo nie zapomnimy. Efektem pracy są przepiękne zdjęcia od których nie możemy się oderwać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Galia, Dawid, Nikodem i Daria

Najlepszy fotograf na chrzest Poznań chrzciny fara opinie

Najlepszą reklamą są same zdjęcia, więc po prostu bym pokazała znajomym moje ulubione.:) Zresztą, wysłaliśmy obecnym na chrzcinach gościom link i pierwsza reakcja była „wow”, „jakie rewelacyjne zdjęcia”, „ale fajne”.;) Dodam, że wybierając fotografa myślałam przyszłościowo, aby córka będąc już dorosła mogła zobaczyć swój chrzest naszymi oczami, poczuć ten klimat i naszą radość. Zależało nam […]

Edyta, Bartek, Alicja i Wojtek

Zdjęcia z chrzcin najlepszy fotograf poznań zdjęcia rodzinne fotografia

Pełen profesjonalizm, świetna współpraca, zdjęcia piękne. Trafiliśmy do Pana Kuby przypadkiem ale na pewno będzie naszym fotografem na następnych rodzinnych uroczystościach. Polecamy gorąco:)

Dominika i mała Hannah

Best photographer for baptism Fara Poznan Poland photography church

I like the special handwriting of the pictures. They perfectly captured the atmosphere of the church and the lunch location. Kuba was also super professional and sympathetic on the set, overlooking the situation and taking photos of everyone. Great job!