fbpx

The International Society of Professional Wedding Photographers ISPWP… odpisało fotografowi ślubnemu z Poznania, i zrobił się NEWS DNIA :-).

Właśnie dostałem informację o przejściu kwalifikacji i przyjęciu do ISPWP, najbardziej prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie!!!

Fotograf ślubny ISPWP z Poznania

Satysfakcja ogromna, wręcz przeolbrzymia, z całą pewnością największa jakiej dotychczas doświadczyłem jako fotograf, reportażysta ślubny. To cudowne zostać docenionym przez najlepszych i odnaleźć swoje nazwisko wśród takich gwiazd polskiej fotografii ślubnej jak Dorota i Michał czyli “smoki” z WhiteSmoke, Iwona i Michał Pokadrowani, Rafał i Diana DR5000, czy Rutko -których uwielbiam bezkresnie :-).

Fotograf ślubny ISPWP musi mieć najlepsze pary na świecie

I ma! To chyba najlepszy moment i okazja, żeby podziękować Wam. Moim parom, narzeczonym, małżonkom, z którymi dotychczas pracowałem i które mi zaufały. To również dzięki Wam, Wasze zdjęcia ślubne wyglądają właśnie tak, a nie inaczej. Uwierzyliście, że reportaż ślubny może być żywy, prawdziwy i pełen emocji. Doświadczyliście, że sesja plenerowa, narzeczeńska, poślubna, nie musi oznaczać sztucznego pozowania, a może być dobrą zabawą i fajnie spędzonym czasem. Ja uwierzyłem w Was, Wy uwierzyliście mi, a teraz spodobaliście się w ISPWP(!). I to mimo, że wielu z Was usilnie próbowało mnie przekonać, do swojej niefotogeniczności albo że nie lubi być fotografowanym :-). I kto miał rację? :-D

Potwierdza się zasada, że warto się starać. Warto pracować nad każdym reportażem ślubnym na 100%, wkładać serce i siły w każdą sesję zdjęciową, walczyć o każdy pojedynczy kadr. Warto mierzyć wysoko, warto wierzyć w siebie, warto ufać intuicji, warto się nie poddawać.

“Sky is the limit”, zapraszam na mój przecudowny profil w ISPWP. :-)

Na koniec, ISPWP samo o sobie

“The International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP) is a rarity among wedding photography organizations. Photographers cannot simply buy an ISPWP membership, they have to earn it.

Our requirements are experience, talent, and professionalism. To be accepted, a photographer must have shot at least 50 weddings, submit their portfolio for review, agree to operate under the ISPWP Code of Conduct, and have an ISPWP Sponsor or four references. And THEN they have to be voted in by current members.

In short, when you hire an ISPWP Photographer, you are hiring a talented veteran with a track record, peer recognition, and a passion for creating heirloom images of your wedding.”

ISPWP - Kuba Kępiński Fotograf Fotografia Ślubna Poznań

Więcej na temat fotografii ślubnej, sesjach rodzinnych i porad jak robić lepsze zdjęcia znajdziesz na moim blogu. Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *