Rewelacyjnie wykonane zdjęcia, pięknie uchwycone chwile. Ponadto bardzo profesjonalne podejście do tematu, wysoka kultura osobista i przesympatyczny człowiek :)
Basia i Kamil
Rewelacyjnie wykonane zdjęcia, pięknie uchwycone chwile. Ponadto bardzo profesjonalne podejście do tematu, wysoka kultura osobista i przesympatyczny człowiek :)