Fotograf na Studniówkę | Poznań | Najlepsze zdjęcia studniówkowe

Fotograf na studniówkę. Oferta i cena.

Zdjęcia ze studniówki mogą być nowoczesne, żywe i pełne energii. Postaw na kolor, światło, dynamikę i emocje. To Wasz dzień. Zadbajcie o super wspomnienia i super zdjęcia.

Już dziś możesz sprawdzić dostępność terminu wypełniając formularz. Nie odkładaj tego na później. Studniówki wszystkich szkół odbywają się na przełomie stycznia i lutego dlatego wolne terminy szybko się wyczerpują. Im szybciej się skontaktujesz, tym lepiej. W odpowiedzi otrzymasz opis i zakres oferty, potwierdzenie dostępności terminu i cenę.

Zdjęcia ze studniówki. Fotograf na studniówkę.

Zdjęcia studniówkowe to przede wszystkim reportaż / foto-relacja z uroczystości. Reportaż obejmuje:

  • część oficjalną, w trakcie której mamy przemówienia, wystąpienia i tradycyjnego poloneza,
  • reporterskie ujęcia z imprezy, czyli tańców, rozmów i wszystkiego tego co dzieje się wokół parkietu.

W trakcie zabawy fajnie jest też znaleźć czas na zdjęcia grupowe i portretowe:

  • zdjęcia grupowe klas, grup, zespołów albo całej szkoły (jeśli technicznie wszyscy się zmieścicie w jednym miejscu),
  • zdjęcia portretowe i obsługa ścianki do zdjęć w trakcie zabawy, mogą być wykonywane przez cały czas trwania imprezy – pary, grupy przyjaciół, znajomi… pełna dowolność.

Pakiet studniówkowy, co zawiera?

Na studniówce pojawiam się ok. pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości i jestem z Wami do północy lub do ustalonej wcześniej godziny (momentu, wydarzenia). Jest to czas, w którym robię dla Was fotorelację, wykonuję zdjęcia grupowe, organizuję miejsce do zdjęć, obsługuję ściankę oraz robię zdjęcia portretowe i w podgrupach. Wasz reportaż wykonywany będzie wysokiej klasy pełnoklatkową lustrzanką cyfrową. Razem ze sobą będę miał zapasowy aparat, zestaw obiektywów oraz od 2 do 6 lamp reporterskich i/lub studyjnych z modyfikatorami. Wszystko po to, aby Wasze zdjęcia były piękne, profesjonalne, niebanalne i nowoczesne.

Po imprezie potrzebuję ok. 2 tygodni na selekcje i obróbkę zdjęć. W zależności od dynamiki i wielkości studniówki możecie liczyć na od 400 do 600 obrobionych fotografii. Zdjęcia przekazuję w formie galerii cyfrowej w chmurze. Taki sposób umożliwia przeglądanie zdjęć, dzielenie się nimi z najbliższymi i ściągnięcie w pełnej rozdzielczości na komputer. Galeria w chmurze daje też możliwość bezpośredniego zamawiania odbitek, albumów i fotoksiążek. Wszystko online, zdalnie, dostępne z poziomu laptopa czy smartfona. Opcjonalnie, istnieje możliwość zamówienia tradycyjnych indywidualnych nośników cyfrowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie wypełniając formularz.