Foto-Spot. Zdjęcia weselne typu ‘fotobudka’.

To tu zaczyna się portretowy freestyle pełen energii i humoru. Taka fotobudka bez wszystkich wad fotobudki. Foto-spot ustawiany jest w trakcie wesela. Zdjęcia jakie uzyskujemy to zabawne portrety pełne energii i radości. Wszystko po to by zachować konwencję i klimat fotobudki, ale w o niebo lepszej jakości, elastyczniej i lepiej komponując się z atmosferą wesela. W mojej ocenie foto-spot to wręcz fantastyczne uzupełnienie zdjęć reportażowych.

Zdjęcia ślubne i Foto-spot czyli fotobudka bez fotobudki w opinii par.

Sztuczne ognie na weselu fotograf ślubny opinie znany fotograf najlepszy Poznań


Angelika i Dawid

…jeśli chcecie mieć najpiękniejsze zdjęcia na świecie to polecam Kubę Kępińskiego z całego serca, dodatkowo rozbawia gości niczym wodzirej. Pozdrawiamy ciepło.

Sesja poślubna nad morzem na plaży fotografia ślubna opinie


Patrycja i Zbyszek

…Kuba to przesympatyczna osoba z wielką pasją do fotografowania, z wieloma świetnymi pomysłami. Pracuje dyskretnie, wspaniale uchwyca momenty na zdjęciach, co pozwala przeżyć ten wyjątkowy dzień jeszcze raz. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania…

Ślub plenerowy nad jeziorm przystań żaglówek marina szczecin najlepszy fotograf ślubny


Patrycja i Paweł

…profesjonalnie, a jednocześnie jakbyśmy znali się od lat. Jeśli nie chcecie stresować się pozowaniem do zdjęć i uzyskać oszałamiający efekt, to tylko z Kubą!

Najlepszy fotogra leśniczówka przyłęsko gorzów fotografia ślubna opinie


Ola i Bartek

…już zdążyliśmy Cię polecić! …słuchasz propozycji klienta, budujesz miłą atmosferę na sesjach, w trakcie ślubu praktycznie w ogóle Cię nie widzieliśmy a dostaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć no i zaserwowałeś nam dużo zaraźliwego uśmiechu! :)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam na mój blog to nie tylko fotobudka :-).